Promocje

Fischer PROGRESSOR 800

Wyprzedaż!
cena: 1 999,00 zł

1 649,00 zł

Fischer PROGRESSOR 800 165cm

Więcej szczegółów

Poleć ten produkt znajomym:

Zapewnia brak jakichkolwiek limitów narciarzowi. Narty wyposażone w On Piste ROCKER i dobrze znany system podwójnego promienia skrętu. Najwyższa stabilność dzięki płycie RACETRACK, jeszcze lepsze przeniesienie mocy i większa dynamika w skręcie.


RDZENIE
SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION

Warstwowe ułożenie drewnianego rdzenia w połączeniu ze wzmocnionymi ścianami bocznymi z klasycznej konstrukcji Sandwich gwarantuje odpowiednią dynamikę i stabilności oraz zapewnia wyjątkową płynność jazdy.


RDZENIE
BEECH POPLAR WOOD CORE

Połączenie drewna bukowego i topolowego zapewnia lekkość przy zbalansowanej giętkości.


UNIKALNE
AIR CARBON TI 0.5

Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.5mm, wzmocniony powłoką Air Carbon. W rezultacie otrzymujemy doskonałe trzymanie krawędzi i gładką jazdę.


UNIKALNE
DUAL RADIUS SYSTEM

Różne promienie skrętu czubka i ogona narty zapewniają szybszą inicjację skrętu oraz wspaniałe osiągi zarówno przy długich i krótkich skrętach.


UNIKALNE
ON-PISTE ROCKER

Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.


PŁYTY
RACETRACK

Oparte na zasadzie Flowflex, ale o 30% lżejsze, specjalne połączenie wiązania z nartą na odcinku pod butem pozwalające na swobodne wygięcie narty, dzięki czemu nie traci ona kontaktu ze śniegiem i zachowuje idealny tor jazdy. Rozwiązanie zintegrowane już na etapie projektowania poprzez wykorzystanie technologii in-mould (technologii wtrysku).


KRAWĘDZIE
SINTERED BASES

Spiekany ślizg o dużej wytrzymałości i niebywałej zwrotności, bardzo dobrze absorbuje wosk. Ma dużą gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny. Trwały i łatwy w utrzymaniu.

Wiązania mogą różnić się kolorem od przedstawionych na zdjęciu.