Promocje

Trekkingowe

Jest 50 produktów.

Rowery trekkingowe - KTM i wiele więcej

Rower KTM trekkingowy to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubuje się w długich trasach, jak i wymaga codziennego środka transportu. Taki KTM rower trekkingowy odpowiada za wygodną pozycję podczas jazdy oraz posiada bagażniki z opcją montażu sakw, które umożliwiają schowanie najważniejszych rzeczy. Prezentowane w naszej ofercie rowery elektryczne trekkingowe posiadają również błotniki oraz w pełni regulowany wspornik kierownicy wraz ze skuteczną amortyzacją siodełka. To wpłynie na komfort jazdy podczas dłuższych wędrówek.Poniżej znajdują się specjalne rowery trekkingowe męskie oraz rowery trekkingowe damskie KROSS. Dzięki temu z większą swobodą każdy będzie mógł dobrać odpowiedni dla siebie model, który będzie spełniać wszystkie oczekiwania!

 

Rower męski trekkingowy powinien zostać dobrany indywidualnie do danego użytkownika, aby móc zapewnić sobie jak największą swobodę jazdy. Modele prezentowane dla mężczyzn są cięższe i posiadają poziomą ramę w górnej części konstrukcji, w porównaniu do cech, jakie mają rowery trekkingowe damskie. Wyższa rama nie zmniejsza wygody użytkowania. Ona dodaje miejsce chociażby do powieszenia saszetki rowerowej. Rower trekkingowy męski KROSS wyróżnia się ramą aluminiową, stalową lub karbonową. Takie same materiały do wykonania ramy posiada KROSS rower damski trekkingowy. Różnią się one od siebie zarówno wagą, jak i stylistyką.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

KROSS - rower trekkingowy damski

Damskie modele nieco różnią się od tych przeznaczonych dla panów. Przede wszystkim charakteryzuje się tym, że jest lekki. Rower trekkingowy damski posiada również nieco szersze siodełko i niższą ramę, która ułatwia wejście na rower. Przez to, że taki model posiada mniejszą konstrukcję, rower damski trekkingowy jest lżejszy. Jednakże, kwestia ta zależna jest przede wszystkim od rodzaju ramy i dodatkowego wyposażenia.

Damski rower trekkingowy to również piękna stylistyka, którą można dobrać do własnych upodobań i swojego charakteru. W naszej ofercie znajduje się szeroka kolorystyka, która wyróżnia rower trekkingowy damski. Lekki, wygodny i idealny do codziennej wędrówki do pracy, jak i do weekendowych dłuższych wypadów. Dodatkowo, prezentujemy rower elektryczny trekkingowy damski, który skutecznie wspomoże chociażby jazdę pod górkę, która czasami może okazać się wyczerpująca. Dzięki temu z jeszcze większą swobodą będzie można poruszać się swoim rowerem! Jeśli nie wiesz jaki konkretnie trekkingowy rower damski dla siebie wybrać, kieruj się głównie swoim wzrostem, odległością siodełka od pedałów, konkretnym rodzajem ramy i z czego została wykonana, ewentualną możliwością doboru dodatkowego wyposażenia oraz najważniejsze - wagą roweru.

Rower damski trekkingowy KROSS powinien jednak pasować do wszystkich zapotrzebowań i należycie je spełniać. W naszym sklepie zadowolenie zagwarantuje każdy zaprezentowany rower trekkingowy KROSS damski oraz męski. W razie problemów z wyborem - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pomożemy w wyborze idealnego modelu, aby rower KROSS damski trekkingowy spełniał nawet najwyższe oczekiwania! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Tak szeroki wybór z pewnością wspomoże zakup. Dzięki temu wybrany rower KROSS trekkingowy damski lub męski posłuży na wiele długich lat!