Promocje

Remar Sport - o nas

Remar Sport- jesteśmy firmą, która na polskim rynku w branży rowerowej działa z powodzeniem od 1992 roku. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży, a także wypożyczalni i serwisie rowerów elektrycznych oraz sprzętu zimowego tj. nart, nart biegowych, snowboardów.

Dzięki doświadczonej kadrze i wykorzystywaniu wysokiej klasy sprzętu nasz serwis rowerowy i narciarski prowadzony jest na najwyższym poziomie. Wykonujemy serwis wszystkich rowerów, a w rowerach elektrycznych specjalizujemy się w pracy z takimi napędami jak: Bosch, Yamaha, Shimano, Flyon, TranzX. 

W naszej wypożyczalni dostępne są rowery elektryczne z najwyższej półki,a zimą dołączają narty carvingowe, narty biegowe oraz snowboard.

Jeśli szukasz roweru elektrycznego, to koniecznie odwiedź nasze sklepy. Aktualnie dysponujemy jednym z największych asortymentów rowerów elektrycznych oraz rowerów bez wspomagania.

Nasz zespół zawsze służy fachową poradą w doborze roweru, akcesoriów i komponentów. Współpracujemy między innymi z takimi renomowanymi producentami jak: Haibike, Raymon, Ghost, Winora, Lapierre, KTM czy Husqvarna.

Również amatorzy sportów zimowych nie będą zawiedzeni odwiedzinami w naszym salonie, dysponujemy szeroką gammą asortymentu nart oraz desek snowboardowych takich firm jak: Fischer, Blizzard, Head, Atomic i wielu innych. W oferice posiadamy sprzęt nowy i potestowy.

ZAPRASZAMY!

Nasze sklepy:WROCŁAW - ul. Robotnicza 1 (obok Dworca Świebodzkiego - wejście w podwórzu)

WROCŁAW - ul. Powstańców Śląskich 211 (obok stacji Shell)

KŁODZKO - ul. Objazdowa 9 (obok Twierdzy Kłodzko)

NOWA RUDA - ul. Podjazdowa 2

NOWA RUDA - Kościelna 4

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów w sklepach REMAR-SPORT!