Promocje

Jest 2 produktów.

Hamulce rowerowe hydrauliczne, szczękowe oraz tarczowe

Na rynku rowerowym dostępnych jest mnóstwo wariantów hamulców, które odpowiadają potrzebom różnych użytkowników. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów firmy MAGURA. Hamulce szczękowe to jedne z wielu prezentowanych propozycji, które mają swoje stałe miejsce w widocznym niżej asortymencie. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że hamulce powinno się dobrać do konkretnego typu roweru. Hamulce tarczowe MAGURA doskonale nadadzą się chociażby do roweru górskiego. Posiadają niezwykle efektywny system hamowania, ale również są odporne na różne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć. Dostępne w naszym asortymencie hamulce hydrauliczne szczękowe firmy MAGURA zagwarantują bezpieczny, a także skuteczny proces hamowania, który nie będzie trwał zbyt długo. Wszystko dzięki wysokiej klasy częściom, z jakich zostały wyprodukowane. Ponadto MAGURA jak nikt inny zna się na tworzeniu elementów rowerowych, dlatego ich hamulce są produktami profesjonalnymi oraz stanowią gwarancję niezawodności.

Hamulce tarczowe MAGURA, oprócz przeznaczenia do roweru górskiego, nadadzą się również do roweru szosowego. Tutaj spotkać można dwie wersje: V-brake oraz U-brake. Różnią się one od siebie przede wszystkim kształtem szczęk, przy czym ten drugi wariant znacznie częściej spotkać można w rowerach dirtowych. Zaznaczamy, że zarówno pierwsze, jak i drugie hamulce szczękowe sprawdzą się świetnie i z pewnością nie zawiodą oczekiwań. Hamulce hydrauliczne szczękowe MAGURA także posiadają szerokie zastosowanie. Z powodzeniem nadadzą się do obu wyżej prezentowanych modeli, dzięki temu, że posiadają prostą konstrukcję opierającą się na dwóch szczękach. Po naciśnięciu hamulca zaciskają się na obręczy, powodując tarcie.

MAGURA hamulce rowerowe - co warto wiedzieć?

Hamulce hydrauliczne MAGURA to wysokiej jakości produkty, które gwarantują nie tylko trwałość, ale bezpieczeństwo podczas hamowania. Jest to kwestia szczególnie istotna, kiedy zjeżdża się jednośladem z górki. Wtedy niebezpieczeństwo upadku jest wyjątkowo wysokie. Dlatego warto dobrać najlepszy produkt, który oferowany jest przez firmę MAGURA. Hamulce hydrauliczne zapewniają bardzo dobrą siłę hamowania oraz posiadają odpowiednią modulację. Dzięki tym cechom, każdy rowerzysta bez najmniejszego problemu będzie mógł swobodnie kontrolować swoją prędkość i dostosować ją do panujących warunków atmosferycznych. Dlatego hamulec hydrauliczny MAGURA z pewnością wart jest swojej uwagi.

Zapewnij sobie wysoki poziom bezpieczeństwa połączonego z komfortem, dzięki znajdującym się w naszej ofercie produktach. Podstawą w każdym rowerze są hamulce rowerowe. MAGURA zapewnia udaną inwestycję na długie lata. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i zapewniamy, że wszystkie propozycje, a w tym hamulce szczękowa MAGURA, spełnią nawet najwyższe oczekiwania!