Promocje

Jest 2 produktów.

Hamulce rowerowe hydrauliczne – szczękowe oraz tarczowe

Na rynku rowerowym dostępnych jest mnóstwo wariantów hamulców, które odpowiadają potrzebom różnych użytkowników. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów firmy MAGURA. Hamulce szczękowe to jedne z wielu prezentowanych propozycji, które mają swoje stałe miejsce w widocznym niżej asortymencie. Można znaleźć u nas także hamulce tarczowe tej marki. 

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że elementy te powinno się dobrać do konkretnego typu roweru. Hamulce tarczowe MAGURA doskonale nadadzą się do roweru górskiego. Posiadają niezwykle efektywny system hamowania, ale również są odporne na różne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć. Z kolei dostępne w naszym asortymencie hamulce hydrauliczne szczękowe firmy MAGURA zagwarantują bezpieczny, a także skuteczny proces hamowania, który nie będzie trwał zbyt długo. Wszystko dzięki wysokiej klasy częściom, z jakich zostały wyprodukowane. Ponadto MAGURA jak nikt inny zna się na tworzeniu elementów rowerowych, dlatego ich hamulce hydrauliczne – tarczowe, a także szczękowe – są produktami profesjonalnymi oraz stanowią gwarancję niezawodności.

Hamulce hydrauliczne tarczowe – MAGURA

Hamulce tarczowe MAGURA, oprócz przeznaczenia do roweru górskiego, nadadzą się również do roweru szosowego, crossowego czy też do jednośladu miejskiego. Poza tym, że doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych oraz zapewniają dużą siłę hamowania ich zaletą jest to, że nie niszczą obręczy kół. Wybierając hamulce hydrauliczne tarczowe, np. od marki MAGURA, można mieć pewność, że sięga się po wysokiej jakości modele, gdyż firma ta słynie z profesjonalizmu w tworzeniu elementów do rowerów.  

Hamulec hydrauliczny, U-brake, V-brake – różne rodzaje od MAGURA

W przypadku hamulców szczękowych można wyróżnić wersje: V-brake oraz U-brake. Różnią się one od siebie przede wszystkim kształtem szczęk, przy czym ten drugi wariant znacznie częściej spotkać można w rowerach dirtowych. Zaznaczamy, że oba warianty hamulców szczękowych sprawdzą się świetnie i z pewnością nie zawiodą oczekiwań. Hamulce hydrauliczne szczękowe MAGURA także posiadają szerokie zastosowanie. Cechuje je prosta konstrukcja, bazująca na dwóch szczękach. Po naciśnięciu hamulca zaciskają się na obręczy, powodując tarcie.

MAGURA hamulce rowerowe – co warto o nich wiedzieć?

Hamulce hydrauliczne MAGURA to wysokiej jakości produkty, które gwarantują nie tylko trwałość, ale również bezpieczeństwo podczas hamowania. Jest to kwestia szczególnie istotna, kiedy zjeżdża się jednośladem z górki. Wtedy niebezpieczeństwo upadku jest wyjątkowo wysokie. Dlatego warto dobrać najlepszy produkt, który oferowany jest przez firmę MAGURA. Hamulce hydrauliczne zapewniają bardzo dobrą siłę hamowania oraz posiadają odpowiednią modulację. Dzięki tym cechom każdy rowerzysta bez najmniejszego problemu będzie mógł swobodnie kontrolować swoją prędkość i dostosować ją do panujących warunków atmosferycznych. Hamulec hydrauliczny MAGURA z pewnością wart jest Twojej uwagi.

Hamulce MAGURA – wysokiej jakości części w Remar Sport

Zapewnij sobie wysoki poziom bezpieczeństwa połączonego z komfortem dzięki znajdującym się w naszej ofercie produktom. W Remar Sport mamy przyjemność zaprezentować Ci pełną gamę hamulców rowerowych niemieckiej marki, która od lat jest liderem w tej branży. MAGURA zapewnia udaną inwestycję na długi czas. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii hamulcowej oferuje produkty, na których możesz polegać nawet w najtrudniejszych warunkach. Ich systemy hydrauliczne zapewniają nie tylko doskonałą moc hamowania, ale także precyzję i płynność działania. Bez względu na rodzaj, jak również teren jazdy gwarantują niezawodność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz obiecujemy, że wszystkie propozycje, a w tym hamulce szczękowe, tarczowe – hydrauliczne i inne – MAGURA spełnią Twoje najwyższe oczekiwania!