Katalog

Promocje

Jest 2 produktów.

Klasyczne rowery składaki

Przemierzaj setki kilometrów, nie martwiąc się o gabaryt swojego jednośladu. Przedstawiamy wysokiej jakości składaki – rowery, które swoimi niewielkimi wymiarami świetnie sprawdzą się w podróży autem. Wystarczy złożyć ich konstrukcję, a następnie umieścić w bagażniku. Gotowe! Przewiezienie jednośladu nie musi być problematyczne, a z kolei jazda na składaku niekoniecznie musi wiązać się z dyskomfortem. Gwarantujemy, że nasze rowery są na tyle wygodne, że każdy z przyjemnością będzie pokonywał na nich nawet te najdłuższe trasy! Wybierz swój idealny turystyczny rower składany i ciesz się jazdą w każdych warunkach.

Składaki – rowery, które zmieszczą się wszędzie!

Chcesz mieć pewność, że zabierzesz rower w góry, nad morze bądź na wycieczkę poza miasto? Koniecznie musisz zdecydować się na nasze składaki. Rowery te zostały wyposażone w system łatwego składania – konstrukcję złożysz samodzielnie i to w kilka sekund! Dzięki tej technologii nie musisz martwić się o dodatkowe stelaże na dach samochodu, by przetransportować jednoślady w trakcie podróży, a nawet o trzymanie ich w mieszkaniu czy na klatce schodowej. Niewielkie rozmiary po złożeniu sprawiają, że składaki zmieszczą się naprawdę w najmniejszy kąt. Jak widać, rozwiązania zastosowane w tym rodzaju rowerów pomagają zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale i pieniądze.

Liczne możliwości optymalizacji

Udogodnień, które oferują składaki, rowery standardowej budowy mogą jedynie pozazdrościć. To, co jeszcze przemawia na ich korzyść, to regulowana wysokość siodełka, dzięki czemu z jednośladów mogą korzystać zarówno niskie, jak i wysokie osoby. Dodatkowo sprawdzone komponenty, takie jak przerzutki Shimano, sprawiają, że tymi składanymi rowerami jeździ się naprawdę komfortowo, a do tego pozwalają rozpędzić się do naprawdę satysfakcjonujących prędkości. Oznacza to, że sprawdzą się właściwie wszędzie: zarówno na prostej, gładkiej szosie, jak i podczas wypadu w teren. Przekonaj się, że składaki – rowery gotowe do przewożenia w każdych warunkach – zapewnią Ci mnóstwo atrakcji!