Katalog

Promocje

Jest 29 produktów.

Crossowe

KROSS - rowery miejskie

Tutaj znajdziesz idealny zarówno rower KROSS miejski męski, jak i rower KROSS miejski damski. W naszej ofercie znajdują się propozycje, które dostosowane są do różnych potrzeb i zadań, jakie mają spełniać wszystkie rowery miejskie KROSS. Damskie modele charakteryzują się zarówno piękną stylistyką, jak i dobrą funkcjonalnością, która przełoży się na przyjemniejsze codzienne podróże do pracy lub szkoły. KROSS damski miejski to gwarancja zadowolenia i przewyższenie nawet najwyższych oczekiwań!

 

Głównym zadaniem naszych propozycji jest zapewnienie bezpiecznej i zrelaksowanej pozycji podczas jazdy. Dlatego rowery miejskie damskie KROSS posiadają odpowiednią geometrię, dzięki czemu nie jest wymagane nadmierne pochylenie tułowia. Ponadto, zarówno rower miejski damski KROSS, jak i rower miejski KROSS męski posiadają szerokie opony, które przyczyniają się do ułatwienia pokonywania miejskich przeszkód, niezależnie od danej powierzchni. Oprócz tego, dla zwiększenia komfortu jazdy, rowery KROSS damskie miejskie mają przedni amortyzowany widelec oraz wysokiej jakości siodełko.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Rowery miejskie KROSS dla każdego!

Wybierając rower miejski powinno się stawiać przede wszystkim na jego użyteczność, ale również na jego wygląd zewnętrzny. Dlatego każdy rower KROSS męski miejski, jak i rower KROSS damski miejski, mają wszystkie najważniejsze cechy, które przyczyniają się do określenia ich mianem doskonałych rowerów. Każda rama to unikalne malowanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. KROSS rowery miejskie damskie są zatem trafem w dziesiątkę dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość w połączeniu z wygodą.

Wszystkie modele umożliwiają montaż takich rozwiązań jak: oświetlenie, czy chociażby sakwy. Rower damski miejski KROSS został także wyposażony w bagażniki, które ułatwiają przewożenie małego bagażu. Można śmiało stwierdzić, że KROSS miejski damski stworzony został z myślą o miejskich rowerzystach, którzy szukają komfortu, szybkości i wysokiej użyteczności. To wszystko definiuje modele znajdujące się w naszej ofercie! KROSS rower damski miejski jest niezawodny pod względem technicznym, dzięki czemu bez przeszkód można dostać się do konkretnego miejsca!

Co jeszcze warto wiedzieć?

Rower damski KROSS miejski posiada ramę wykonaną ze stali lub aluminium. W pierwszym przypadku model może okazać się cięższy, w porównaniu do aluminiowych propozycji. KROSS rower miejski damski posiada ramy o różnych kształtach, dlatego przy zakupie powinno się na to zwrócić największą uwagę, aby stawiać przede wszystkim na wygodę. Ponadto, rower miejski męski KROSS wraz z damskimi propozycjami, posiadają przeważnie koła o średnicy 28 cali. Ich rozmiar pozwala na pokonywanie krawężników oraz wszelkich dziur w asfalcie. Z kolei, szerokość opon najczęściej posiada 40 mm, dzięki czemu zapewnia odpowiednią szybkość i odporność na przebicia.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i gwarantujemy, że każdy rower miejski KROSS damski spełni wszystkie Państwa oczekiwania!