Promocje

Jest 19 produktów.

Akcesoria rowerowe

Remar Sport prezentuje szeroką gamę produktów, czyli różnorodne akcesoria na rower. Bez większego problemu zaspokajamy wszystkie potrzeby naszych Klientów, prezentując same wysokojakościowe dodatki do wszystkich jednośladów. Proponujemy gadżety różnych marek – m.in. akcesoria rowerowe KROSS, czyli pewność bezkonkurencyjnego wyboru zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Akcesoria do rowerów – czego potrzebuje Twój jednoślad?

Jednym z najpopularniejszych produktów jest moduł sterowania procesami, który skutecznie tłumi ograniczanie prędkości roweru elektrycznego. Oprócz tego oferujemy także inne akcesoria rowerowe firm uznanych na rynku motoryzacyjnym. Jeśli chcesz mieć pewność, że korzystasz najlepszych produktów, koniecznie zapoznaj się z tym, co oferuje nasz sklep. Akcesoria rowerowe sprawdzonych producentów, wysoka jakość i niskie ceny – to wszystko znajdziesz właśnie u nas!

Ciekawe produkty dla każdego rowerzysty

Interesują Cię konkretne marki oraz ich akcesoria rowerowe? Kross, Bosch, Yamaha, Shimano i nie tylko – sprawdź, co znalazło się w ofercie sklepu! Wśród naszych propozycji znaleźć można chip do roweru Bosch, który przeznaczony jest do rowerów elektrycznych z tym systemem. Ten moduł jako jedyny na rynku pokazuje dokładny i prawidłowy przebieg oraz prędkość, z jaką porusza się rowerzysta. Taki chip rowerowy sam się programuje, dzięki czemu nie trzeba robić tego ręcznie. W ofercie naszego sklepu znajduje się także produkt innego czołowego producenta, czyli chip do roweru Yamaha. To niezawodny układ tuningowy do rowerów elektrycznych z silnikiem tej marki. Umożliwia on bezinwazyjne usunięcie elektrycznego ograniczenia prędkości na danym jednośladzie.

Moduły sterowania procesami w rowerach

Co jeszcze składa się na nasz sklep? Akcesoria rowerowe najnowszej generacji, które doskonale spełniają swoje zadanie. Tutaj wyróżnić można moduły zwiększające prędkość wspomagania do 50 km/h w rowerach elektrycznych. Produkty te spełniają najwyższe standardy i gwarantują udaną inwestycję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Zapewniamy, że każdy chip do roweru elektrycznego, a także inne akcesoria rowerowe, jak np. latarka rowerowa, to pewność zadowolenia! Potrzebujesz czegoś jeszcze? Sprawdź, co oferujemy w naszym sklepie! Akcesoria rowerowe to przecież nasza specjalność, a satysfakcja Klientów – priorytet.