Promocje

Jest 19 produktów.

AKCESORIA

Akcesoria do rowerów

Remar sport prezentuje szeroki zakres produktów, czyli różnorodne akcesoria na rower. Tutaj bez większego problemu zaspokoimy wszystkie potrzeby naszych Klientów, prezentując same wysokojakościowe dodatki do wszystkich jednośladów. Akcesoria rowerowe KROSS to pewność bezkonkurencyjnego wyboru zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jednym z najpopularniejszych produktów jest speedbox Yamaha, czyli rewolucyjny moduł sterowania procesami, który skutecznie tłumi ograniczanie prędkości roweru elektrycznego.

 

Ciekawe produkty dla każdego rowerzysty

Tutaj znaleźć można również chip do roweru Bosch, który dedykowany jest do rowerów elektrycznych z systemem Bosch. Ten moduł jako jedyny na rynku pokazuje dokładny i prawdziwy przebieg oraz prędkość z jaką porusza się rowerzysta. Taki chip rowerowy sam się programuje, dzięki czemu nie trzeba robić tego ręcznie. W naszej ofercie znajduje się także produkt innego czołowego producenta, czyli: chip do roweru YAMAHA. To niezawodny układ tuningowy do rowerów elektrycznych z silnikiem YAMAHA. Umożliwia on bezinwazyjne usunięcie elektrycznego ograniczenia prędkości na danym jednośladzie.

Speedbox Shimano i wiele więcej

W naszej ofercie znajdują się produkty najnowszej generacji, które doskonale spełniają swoje zadanie. Tutaj wyróżnić można wysokiej jakości Speedbox YAMAHA, który jest modułem zwiększającym prędkość wspomagania do 50 km/h w rowerach elektrycznych. Podobne właściwości posiada znajdujący się w naszej ofercie Speedbox Bosch. Wszystkie te produkty spełniają najwyższe standardy i gwarantują udaną inwestycję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i zapewniamy, że każdy chip do roweru elektrycznego to pewność zadowolenia!