Promocje

Jest 19 produktów.

AKCESORIA

Akcesoria do rowerów

Remar Sport prezentuje szeroką gamę produktów, czyli różnorodne akcesoria na rower. Bez większego problemu zaspokajamy wszystkie potrzeby naszych Klientów, prezentując same wysokojakościowe dodatki do wszystkich jednośladów. Proponujemy gadżety różnych marek – m.in. akcesoria rowerowe KROSS, czyli pewność bezkonkurencyjnego wyboru zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jednym z najpopularniejszych produktów jest SpeedBox Yamaha, czyli rewolucyjny moduł sterowania procesami, który skutecznie tłumi ograniczanie prędkości roweru elektrycznego. Oprócz tego oferujemy także SpeedBox Bosch oraz Shimano, a więc produkty równie uznanych firm na rynku motoryzacyjnym. Wśród naszych propozycji można znaleźć także oświetlenie rowerowe Mactronic, w tym niezawodne lampki rowerowe. Pozwalają one na bezpieczne poruszanie się po drodze nawet po zmroku. Lampka Mactronic to wysokiej jakości sprzęt, dlatego zapewni odpowiednie oświetlenie w każdych warunkach. Dostępne w naszej ofercie modele firmy Mactronic to niezawodne lampki rowerowe, które wprost muszą znaleźć się w wyposażeniu każdego roweru.

Ciekawe produkty dla każdego rowerzysty

Lampa Mactronic to nie jedyna propozycja, bowiem znaleźć można u nas również chip do roweru Bosch, który dedykowany jest do rowerów elektrycznych z tym systemem. Ten moduł jako jedyny na rynku pokazuje dokładny i prawidłowy przebieg oraz prędkość, z jaką porusza się rowerzysta. Taki chip rowerowy sam się programuje, dzięki czemu nie trzeba robić tego ręcznie. W naszej ofercie znajduje się także produkt innego czołowego producenta, czyli chip do roweru Yamaha. To niezawodny układ tuningowy do rowerów elektrycznych z silnikiem tej marki. Umożliwia on bezinwazyjne usunięcie elektrycznego ograniczenia prędkości na danym jednośladzie.

SpeedBox Shimano i wiele więcej

W naszej ofercie znajdują się produkty najnowszej generacji, które doskonale spełniają swoje zadanie. Tutaj wyróżnić można wysokiej jakości SpeedBox Yamaha, który jest modułem zwiększającym prędkość wspomagania do 50 km/h w rowerach elektrycznych. Podobne właściwości posiada znajdujący się w naszej ofercie SpeedBox Bosch. Wszystkie te produkty spełniają najwyższe standardy i gwarantują udaną inwestycję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i zapewniamy, że każdy chip do roweru elektrycznego, a także latarka rowerowa to pewność zadowolenia!