Promocje

Jest 159 produktów.

Rowery górskie/MTB elektryczne

Rower elektryczny górski jest zarówno ekologicznym, jak i ekonomicznym rozwiązaniem dostępnym dla wszystkich bez względu na wiek. Może z powodzeniem służyć na co dzień, ale najlepiej sprawdza się na wysokich wzniesieniach, kiedy siła nóg okazuje się niewystarczająca. Elektryczne rowery górskie, dzięki wszystkim swoim funkcjonalnym cechom, cieszą się wysoką popularnością wśród koneserów rowerowych na trudnych trasach. W naszej ofercie znajdują się różnorodne rowery górskie wyczynowe, które zarówno ucieszą oko, jak i sprawią wiele radości z użytkowania. W sklepie Remar Sport znaleźć można elektryczny rower damski, a także męski.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Rower górski z napędem elektrycznym – dla kogo?

Elektryk MTB posiada najistotniejsze cechy, które są odpowiednie dla postury ciała i dopasowane do możliwości. Wybierając idealny dla siebie model, należy zwrócić uwagę na konkretne kryteria, które ułatwią trafny zakup. Rower górski ze wspomaganiem elektrycznym powinien zostać dopasowany do danego sposobu użytkowania, tj. turystyki czy sportu. Częstotliwość jazd wraz z liczbą pokonywanych dziennie kilometrów i trudnością terenu również powinny zostać wzięte pod uwagę. Na tej podstawie można określić, czy rowery wyczynowe będą wykorzystywane w 100%. Warto zaznaczyć, że rower górski ze wspomaganiem elektrycznym to jednoślad najchętniej wybierany przez osoby uwielbiające jazdę w ekstremalnych warunkach, kiedy to teren jest zbyt trudny do pokonania bez pomocy silnika. Z tego względu polecamy go osobom wyruszającym w wyczynowe wyprawy górskie. Każdy jednoślad jest zasilany wydajnym akumulatorem, który dodatkowo szybko się ładuje.

Rowery górskie wyczynowe, które pokochasz za design

Proponowane rowery MTB elektryczne łączą w sobie nie tylko moc, ergonomię czy niezawodność, ale także ponadprzeciętny design. Prezentują się na tyle gustownie, że spodobają się nawet damskiemu gronu. To męskie z kolei z pewnością doceni solidne wykonanie, a także sportowy design. Wszystko to sprawia, że górskie rowery elektryczne dostępne w naszej ofercie sprawdzą się naprawdę każdemu, kto potrzebuje konkretnej dawki mocy w trudnym terenie. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem!