Promocje

Jest 159 produktów.

Rowery górskie/MTB elektryczne

Elektryk MTB, czyli rower górski z napędem

Rower MTB elektryczny jest zarówno ekologicznym, jak i ekonomicznym rozwiązaniem dostępnym dla wszystkich, bez względu na wiek! Można nim jeździć zarówno do szkoły, do pracy, jak i dla samej przyjemności. Rower elektryczny MTB dzięki wszystkim swoim funkcjonalnym cechom cieszy się wysoką popularnością wśród koneserów rowerowych. W naszej ofercie znajdują się różnorodne rowery górskie wyczynowe, które zarówno ucieszą oko, jak i sprawią wiele radości z użytkowania. W naszym sklepie znaleźć można rower turystyczny damski, a także męski.

Elektryk MTB posiada najistotniejsze cechy, które swobodnie dopasować można do swojej postury ciała i możliwości. Wybierając idealny dla siebie model, należy zwrócić uwagę na konkretne kryteria, które ułatwią trafny zakup. Rower górski ze wspomaganiem elektrycznym powinien zostać dopasowany do danego sposobu użytkowania, tj. turystyki, sportu, dojazdów do pracy, itp. lub zakupów. Częstotliwość jazd wraz z liczbą pokonywanych dziennie kilometrów i trudnością terenu również powinny zostać wzięte pod uwagę. Na tej podstawie można dobrać doskonały rower MTB górski, który będzie posiadać odpowiedni akumulator, silnik i dodatkowe akcesoria.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Rowery elektryczne górskie – zalety

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że rower górski elektryczny nie hałasuje i nie wydziela do otoczenia żadnych toksycznych substancji. Dodatkowo, są niezwykle tanie w utrzymaniu! Elektryczny rower górski pozwoli na łatwe i szybkie pokonanie każdego wzgórza i wzniesienia. Doskonale nadaje się także dla osób, które borykają się z problemami związanymi z biodrami, sercem, płucami, itp. Jednak taki górski rower wymaga mniej wysiłku, a przyjemność z jazdy jest niesamowicie wysoka. Kiedy się zmęczysz podczas jazdy, po prostu wystarczy włączyć silnik i jechać spokojnie dalej.

Rowery górskie elektryczne to pierwszorzędna innowacja, która sprawdzi się na każdym terenie. Dzięki temu z łatwością będzie można pokonać dany dystans! Rowery górskie KTM wyglądają i działają jak standardowe rowery. Różnica jest wyłącznie taka, że w każdej chwili można włączyć silnik, który wspomoże bezpieczną jazdę. Dlatego rowery wyczynowe górskie w swoim wyposażeniu posiadają także mały silnik, który umożliwia poruszanie się znacznie szybciej nawet na pagórkowatym terenie. Zapewnia wygodną jazdę, a prędkość wynosi 30-50 km/h. Górskie rowery elektryczne nadają się zatem zarówno dla tych, którzy kochają standardowe rowery oraz dla tych, którzy potrzebują lekkiej adrenaliny.

Rowery górskie wyczynowe - co trzeba wiedzieć?

Zarówno damski rower MTB, jak i rower MTB męski posiadają mały silnik, który sprawdzi się na krótkich dystansach do 15 km. Co nie zmienia faktu, że można również wybrać większy silnik, który sprawdzi się na trasach nawet do 150 km. Tutaj znaczenie ma nie tylko pojemność silnika, ale również typ podłoża, napompowanie opon, czy chociażby wiatr i waga użytkownika. Rowery górskie MTB należy ładować, a czas tej czynności zależny jest od konkretnego rodzaju akumulatora, który w tym przypadku ma znaczenie priorytetowe. Najczęściej można spotkać się z tym, że rowery MTB górskie ładują się 5-7 godzin. Wraz z rozwojem rynkowym, możemy już spotkać się z akumulatorami nowej generacji, które wymagają wyłącznie 3 godzin ładowania. Takie elektryczne rowery górskie okażą się jednak droższym wydatkiem, ale jakże wydajnym.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne propozycje, które z pewnością ucieszą każdego! Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem i zapewniamy, że rower MTB damski i rower górski męski elektryczny spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i okażą się dobrym zakupem na długie lata!