Promocje

Jest 157 produktów.

Rowery górskie/MTB elektryczne

Elektryk MTB, czyli rower górski z napędem

Rower MTB elektryczny jest zarówno ekologicznym, jak i ekonomicznym rozwiązaniem dostępnym dla wszystkich bez względu na wiek! Można nim jeździć do szkoły, do pracy, ale także dla samej przyjemności. Rower elektryczny MTB, dzięki wszystkim swoim funkcjonalnym cechom, cieszy się wysoką popularnością wśród koneserów rowerowych. W naszej ofercie znajdują się różnorodne rowery górskie wyczynowe, które zarówno ucieszą oko, jak i sprawią wiele radości z użytkowania. W sklepie Remar Sport znaleźć można rower turystyczny damski, a także męski.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Elektryk MTB posiada najistotniejsze cechy, które są odpowiednie dla postury ciała i dopasowane do możliwości. Wybierając idealny dla siebie model, należy zwrócić uwagę na konkretne kryteria, które ułatwią trafny zakup. Rower górski ze wspomaganiem elektrycznym powinien zostać dopasowany do danego sposobu użytkowania, tj. turystyki, sportu, dojazdów do pracy, itp. lub zakupów. Częstotliwość jazd wraz z liczbą pokonywanych dziennie kilometrów i trudnością terenu również powinny zostać wzięte pod uwagę. Na tej podstawie można dobrać doskonały rower MTB górski, który będzie posiadać odpowiedni akumulator, silnik oraz dodatkowe akcesoria.

Rowery elektryczne górskie – zalety

Oprócz popularnego modelu MTB proponujemy także rowery Haibike: AllMtn, Sduro, HardNine czy HardSeven. To sprzęt, który nie zawodzi nawet w trudnych warunkach, dlatego z powodzeniem może być użytkowany na co dzień, ale także jako rower treningowy w terenie. Dlaczego rowery elektryczne są warte uwagi? Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że rower górski elektryczny nie hałasuje i nie wydziela do otoczenia żadnych toksycznych substancji. Dodatkowo elektryki są niezwykle tanie w utrzymaniu! Elektryczny rower górski pozwoli na łatwe i szybkie pokonanie każdego wzgórza czy wzniesienia. Doskonale nadaje się dla osób, które borykają się z problemami związanymi z biodrami, sercem, płucami, itp. Taki górski rower wymaga mniej wysiłku, a przyjemność z jazdy jest niesamowicie wysoka. Kiedy organizm zaczyna się męczyć, wystarczy po prostu włączyć silnik i jechać spokojnie dalej.

Rowery górskie elektryczne to pierwszorzędna innowacja, która sprawdzi się w każdym terenie. Dzięki temu z łatwością będzie można pokonać dany dystans! Rowery górskie KTM oraz Haibike (Sduro, HardNine i inne) wyglądają, a także działają jak standardowe rowery. Co jednak istotne – rowery wyczynowe górskie w swoim wyposażeniu posiadają mały silnik, który umożliwia poruszanie się znacznie szybciej nawet na pagórkowatym terenie. Różnica jest więc wyłącznie taka, że w każdej chwili można go włączyć, a wtedy wspomoże on bezpieczną jazdę. Prędkość, jaką osiąga rower z napędem, wynosi 30-50 km/h. Górskie rowery elektryczne nadają się zatem zarówno dla tych, którzy kochają standardowe rowery oraz dla tych, którzy potrzebują lekkiej adrenaliny.

Rowery górskie wyczynowe – co trzeba wiedzieć?

Zarówno damski, jak i męski rower MTB, Haibike AllMtn czy HardSeven posiada mały silnik, który sprawdzi się na krótkich dystansach do 15 km. Nie zmienia faktu, że można również wybrać większy silnik, który sprawdzi się na trasach nawet do 150 km. Tutaj znaczenie ma nie tylko pojemność silnika, ale również typ podłoża, napompowanie opon, czy chociażby wiatr bądź waga użytkownika. Rowery górskie MTB należy ładować, a czas tej czynności zależny jest od konkretnego rodzaju akumulatora, który w tym przypadku ma znaczenie priorytetowe. Najczęściej można spotkać się z tym, że rowery MTB górskie ładują się 5-7 godzin. Wraz z rozwojem rynkowym możemy już spotkać się z akumulatorami nowej generacji, które wymagają wyłącznie 3 godzin ładowania. Takie elektryczne rowery górskie są droższą, ale jakże opłacalną inwestycją.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne propozycje, które ucieszą każdego fana rowerów. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem i zapewniamy, że rowery MTB damskie oraz rowery górskie męskie elektryczne firmy Haibike spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i okażą się dobrym zakupem na długie lata!