Promocje

Jest 282 produktów.

Rowery elektryczne – męskie i damskie

Elektryczne rowery (e-bike) to pojazdy wyposażone w specjalne akumulatory, które wspomagają jazdę wtedy, kiedy tego chcemy. W naszej ofercie znajdują się przeróżne rowery elektryczne – Haibike, Winora, KTM i wiele innych. Rower elektryczny KTM posiada akumulator, który pozwala znacznie zwiększyć efektywność naszej jazdy oraz sprawia, że – lekko pedałując – jedziemy dużo szybciej niż zwykle i to praktycznie bez większego wysiłku! KTM, Haibike czy Winora to rower elektryczny umożliwiający korzystanie z doładowania w dowolnym momencie, np. jadąc pod bardzo stromą górę. Dostępne w naszym asortymencie rowery od Winora, KTM czy Ghost, które proponują rowery elektryczne męskie oraz damskie, są produktami najwyższej jakości, co przekłada się na ich trwałość oraz gwarancję długiego użytkowania.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Dostosowanie zakresu wspomagania umożliwia nam chip, który posiada każdy rower damski oraz męski z napędem elektrycznym – zarówno te od KTM, Haibike, jak i Winora. Ponadto nasze produkty cieszą się niebanalnym wyglądem oraz posiadają szeroką gamę kolorystyczną, którą swobodnie dobrać można względem indywidualnych preferencji! Rowery Winora, KTM, jak i rowery Ghost oraz rowery Haibike znajdujące się w naszej ofercie cieszą się największą popularnością na rynku. Wszystkie zaprezentowane zostały w odmiennych modelach. Każdy z nich charakteryzuje się niebywałą jakością w połączeniu z wysokim designem. W sprzedaży znajdziesz rower KTM elektryczny Full Suspension, czyli z pełnym zawieszeniem – przednim i tylnym amortyzatorem, które ułatwią poruszanie się po trudnych terenach.

Rower Haibike, KTM, Ghost i inny elektryczny – czy warto?

Nie tylko rower KTM elektryczny stał się nowym trendem w świecie rowerowym. Na zachodzie popularne są też marki Haibike czy Ghost. W Polsce jednak rowery elektryczne dopiero wchodzą na rynek. Nie oznacza to, że nie warto im się przyjrzeć. Czym właściwie jest rower elektryczny i dlaczego to właśnie modele marek Ghost, KTM lub Haibike są godne uwagi? Te dwukołowce to nic innego jak rower z dodatkowym wspomaganiem elektrycznym. Należy tutaj zaznaczyć, że w takim rowerze i tak zawsze trzeba pedałować – rower elektryczny jedynie wspomaga nasz wysiłek. Może on posłużyć jako pojazd treningowy, który przyczyni się do lepszej formy i kondycji. Jest wiele różnych rozwiązań wspomagania elektrycznego w rowerze. Nasz sklep rowerowy specjalizuje się w kilku najlepszych z nich m.in. BOSCH, ION i TranzX. Dzięki temu rowery elektryczne KTM, a także te pozostałe oferowane przez nas, są doskonałą propozycją dla każdego, kto szuka wysokiej jakości pojazdu dwukołowego, który posiada same pozytywne cechy. KTM, Ghost czy inny elektryczny rower to świetny pomysł na prezent dla dziecka na komunię lub urodziny. Doskonale sprawdzi się w każdym przypadku. Czym jeszcze charakteryzują się nasze rowery elektryczne, m.in. marki Haibike czy Winora?

Rower Winora, Ghost oraz pozostałe – atrakcyjna cena

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór rowerów, by skutecznie ułatwić wybór idealnego dla siebie rozwiązania. Rowery elektryczne Winora to zarówno dwukołowce crossowe, jak i miejskie, górskie, składaki, szosowe oraz trekkingowe. Te, jak i wszystkie rowery elektryczne (KTM, Ghost czy Haibike), posiadają odpowiednie dla swojej jakości konkurencyjne ceny. Dzięki temu wyróżniają się na rynku, wśród setek propozycji. Rower elektryczny Full Suspension, tak samo jak Winora – rower elektryczny innej marki – posiada wyjątkowo dobrą opinię od każdego, kto sięgnął już po te prezentowane produkty. Wszystkie towary posiadają rozbudowany opis, który dokładnie opowiada o wszystkich najważniejszych parametrach roweru elektrycznego. Haibike to jeden z czołowych producentów rowerowych doskonale zdający sobie sprawę z tego, jak wyprodukować odpowiedni produkt pasujący do nawet najwyższych oczekiwań Klientów. KTM (w ofercie znajduje się zarówno rower damski, jak i męski), Winora oraz inny elektryczny rower to dobry wybór reprezentowany przez światowego producenta. Zapewniamy, że wszystkie rowery elektryczne okażą się trafem w dziesiątkę!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem rowerów elektrycznych. Tutaj znajdują się propozycje najlepszych producentów, a w tym asortyment Winora. Rowery zaprezentowane zostały z dokładnym opisem, jednakże jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jakie rowery elektryczne wybrać, zapraszamy do działu KONTAKT.