Promocje

ROWERY ELEKTRYCZNE

Jest 298 produktów.

Rowery elektryczne - szeroki wybór

Elektryczne rowery (e-bike) to rowery posiadające specjalne akumulatory, które wspomagają jazdę wtedy, kiedy tego chcemy. Rower elektryczny KTM posiada akumulator, który pozwala znacznie zwiększyć efektywność naszej jazdy i sprawia, że - lekko pedałując - jedziemy dużo szybciej niż zwykle i to praktycznie bez większego wysiłku. KTM rower elektryczny umożliwia korzystanie z doładowania w dowolnym momencie, np. jadąc pod bardzo stromą górę.

Dostosowanie zakresu wspomagania umożliwia nam chip, który posiada każdy rower damski z napędem elektrycznym. Ponadto, nasze produkty cieszą się niebanalnym wyglądem i posiadają szeroką gamę kolorystyczną, którą swobodnie dobrać można względem indywidualnych preferencji! W naszej ofercie znajdują się popularne zarówno rowery Winora, jak i rowery Ghost oraz rowery Haibike. Wszystkie zaprezentowane zostały w odmiennych modelach. Każdy z nich charakteryzuje się niebywałą jakością w połączeniu z wysokim designem.

 Rower Haibike - elektryczny - czy warto?

Rower KTM elektryczny to nowy trend w świecie rowerowym. Na zachodzie tego typu rowery są bardziej popularne, u nas temat rowerów elektrycznych dopiero się rozwija. Co to w ogóle jest rower elektryczny Ghost i inne modele? Te dwukołowce to nic innego jak rower z dodatkowym wspomaganiem elektrycznym. Należy tutaj zaznaczyć, że w takim rowerze zawsze trzeba pedałować – rower elektryczny jedynie wspomaga nasz wysiłek i swobodniemożna na nim budować swoją formę. Jest wiele różnych rozwiązań wspomagania elektrycznego w rowerze. Nasz sklep rowerowy specjalizuje się w kilku najlepszych z nich m.in. BOSCH, ION i TranzX. Dzięki temu rowery elektryczne KTM są doskonałą propozycją dla każdego kto szuka wysokiej jakości pojazdu dwukołowego, które posiada same pozytywne cechy. Rowery elektryczne Haibike polecamy każdemu, kto ceni sobie przyjemną jazdę.

 
 Rower Winora – cena

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór, a w tym różne podkategorie, które mają skutecznie ułatwić wybór idealnego dla siebie rozwiązania. Rowery elektryczne Winora to zarówno dwukołowce crossowe, jak i miejskie, górskie, składaki, szosowe i trekkingowe. Wszystkie KTM rowery elektryczne posiadają odpowiednie dla swojej jakości konkurencyjne ceny. Dzięki temu wyróżniają się na rynku, wśród setek propozycji. Rower elektryczny Full Suspension tak samo jak Winora rower elektryczny posiadają wyjątkowo dobrą opinię od każdego, kto sięgnął już po te prezentowane produkty. Wszystkie towary posiadają rozbudowany opis, który dokładnie opowiada o wszystkich najważniejszych parametrach, posiadanych przez każdy rower elektryczny. Haibike to jeden z czołowych producentów rowerowych, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak wyprodukować odpowiedni produkt pasujący do nawet najwyższych oczekiwań klientów. KTM elektryczny rower to również dobry wybór reprezentowany przez światowego producenta. W ofercie znajduje się zarówno KTM rower damski, jak i rower KTM męski. Zapewniamy, że wszystkie rowery elektryczne Winora okażą się trafem w dziesiątkę!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem rowerów elektrycznych! Tutaj znajdują się propozycje najlepszych producentów, a w tym asortyment Winora. Rowery zaprezentowane zostały z dokładnym opisem, jednakże jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jakie rowery elektryczne wybrać, zapraszamy do działu KONTAKT. Zarówno rower męski KTM, jak i rower damski KTM to gwarancja zadowolenia!

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Rower Haibike - elektryczny - czy warto?

Rower KTM elektryczny to nowy trend w świecie rowerowym. Na zachodzie tego typu rowery są bardziej popularne, u nas temat rowerów elektrycznych dopiero się rozwija. Co to w ogóle jest rower elektryczny Ghost i inne modele? Te dwukołowce to nic innego jak rower z dodatkowym wspomaganiem elektrycznym. Należy tutaj zaznaczyć, że w takim rowerze zawsze trzeba pedałować – rower elektryczny jedynie wspomaga nasz wysiłek i swobodnie można na nim budować swoją formę. Jest wiele różnych rozwiązań wspomagania elektrycznego w rowerze. Nasz sklep rowerowy specjalizuje się w kilku najlepszych z nich m.in. BOSCH, ION i TranzX. Dzięki temu rowery elektryczne KTM są doskonałą propozycją dla każdego kto szuka wysokiej jakości pojazdu dwukołowego, które posiada same pozytywne cechy.

Rower Winora – cena

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór, a w tym różne podkategorie, które mają skutecznie ułatwić wybór idealnego dla siebie rozwiązania. Rowery elektryczne Winora to zarówno dwukołowce crossowe, jak i miejskie, górskie, składaki, szosowe i trekkingowe. Wszystkie KTM rowery elektryczne posiadają odpowiednie dla swojej jakości konkurencyjne ceny. Dzięki temu wyróżniają się na rynku, wśród setek propozycji. Rower elektryczny Full Suspension tak samo jak Winora rower elektryczny posiadają wyjątkowo dobrą opinię od każdego, kto sięgnął już po te prezentowane produkty. Każdy nasz towar posiada rozbudowany opis, który dokładnie opowiada o wszystkich najważniejszych parametrach, które posiada każdy rower elektryczny. Haibike to jeden z czołowych producentów rowerowych, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak wyprodukować odpowiedni produkt pasujący do nawet najwyższych oczekiwań klientów. KTM elektryczny rower to również dobry wybór reprezentowany przez światowego producenta. W ofercie znajduje się zarówno KTM rower damski, jak i rower KTM męski.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem rowerów elektrycznych! Tutaj znajdują się propozycje najlepszych producentów, a w tym asortyment Winora. Rowery zaprezentowane zostały z dokładnym opisem, jednakże jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jakie rowery elektryczne wybrać, zapraszamy do działu KONTAKT. Zarówno rower męski KTM, jak i rower damski KTM to gwarancja zadowolenia!