Promocje

ROWERY ELEKTRYCZNE

Jest 298 produktów.

Rowery elektryczne (e-bike) to rowery posiadające specjalne akumulatory, które wspomagają jazdę wtedy, kiedy tego chcemy. Akumulator pozwala znacznie zwiększyć efektywność naszej jazdy i sprawia, że - lekko pedałując - jedziemy dużo szybciej niż zwykle i to praktycznie bez większego wysiłku. Korzystać z doładowania możemy w dowolnym momencie, np. jadąc pod bardzo stromą górę ;). Dostosowanie zakresu wspomagania umożliwia nam chip do roweru elektrycznego, Świetna sprawa! ! ! GORĄCO POLECAMY :)


Rowery elektryczne to nowy trend w świecie rowerowym. Na zachodzie tego typu rowery są bardziej popularne, u nas temat rowerów elektrycznych dopiero się rozwija.
Co to w ogóle jest rower elektryczny? Te dwukołowce to nic innego jak rower z dodatkowym wspomaganiem elektrycznym. Należy tutaj zaznaczyć, że w takim rowerze zawsze trzeba pedałować – rower elektryczny jedynie wspomaga nasz wysiłek i naprawdę można na nim budować swoją formę. Jest wiele różnych rozwiązań wspomagania elektrycznego w rowerze. Nasz sklep rowerowy specjalizuje się w kilku najlepszych z nich m.in. BOSCH, ION i TranzX. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem rowerów elektrycznych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jakie rowery elektryczne wybrać, zapraszamy do działu
KONTAKT.


Produkty na stronie

Produkty na stronie