Promocje

ROWERY ELEKTRYCZNE Jest 170 produktów.

Rowery elektryczne (e-bike)  to rowery posiadające specjalne akumulatory, które wspomagają jazdę na rowerze wtedy kiedy tego chcemy. Akumulator pozwala znacznie zwiększyć efektywność naszej jazdy i sprawia, że lekko pedałując jedziemy dużo szybciej niż zwykle i to praktycznie bez większego wysiłku. Korzystać z doładowania możemy w dowolnym momencie, np. jadąc pod bardzo stromą górę ;) Świetna sprawa! ! ! GORĄCO POLECAMY :)

Rowery elektryczne to nowy trend w Świecie rowerowym. Na zachodzie tego typu rowery są bardziej popularne, u nas temat rowerów elektrycznych dopiero się rozwija.
Co to w ogóle jest rower elektrczny? Te dwukołowce to nic innego jak rower z dodatkowym wspomaganiem elektrycznym. Należy tutaj zaznaczyć, że w takim rowerze zawsze trzeba pedałować - rower jedynie wspomaga nasz wysiłek i naprawdę można na nim budować swoją formę. Jest wiele różnych rozwiązań wspomagania elektrycznego w rowerze. Nasz sklep rowerowy specjalizuje się w kilku najlepszych z nich m.in. BOSCH, ION i TranzX. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące rowerów elektrycznych lub wymienionych systemów wspomagania zapraszamy do działu KONTAKT.

Produkty na stronie

Produkty na stronie