Promocje

Jest 62 produktów.

Rowery miejskie elektryczne

Elektryczny rower miejski dostarcza niesamowitej przyjemności podczas jazdy. Jest to zupełnie nowa jakość, która znacznie różni się od standardowego poruszania się dwukołowcem. Miejskie rowery elektryczne to coraz bardziej powszechna konstrukcja, jaką można zauważyć na ulicach, dzięki temu, że posiadają same pozytywne cechy i znacznie ułatwiają codzienne poruszanie się chociażby do pracy lub szkoły. Wysokie walory użytkowe oraz estetyczne wpływają na zadowolenie, które gwarantuje rower elektryczny miejski. Damski czy męski – wybierz idealny rower miejski KTM, Kross lub inny, dostosowując dany model do swojej postury ciała! Podkreślamy, że jak nikt inny znamy się na jednośladach, dlatego nasze rowery miejskie są najwyższej jakości. Dobrze dobrany rower do płci, sylwetki oraz wieku to gwarancja udanej jazdy, a renomowana marka, jaką jest Kross, nigdy nie zawodzi.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Rower miejski męski elektryczny różni się od damskiego innym siodełkiem oraz wysokością ramy. Z kolei rower elektryczny damski miejski wyróżnia się piękną, stylową kolorystyką. Zakup takiego roweru przyczynia się do wspomagania ekologii, a co za tym idzie – rezygnacji z paliwożernego samochodu i drogiej komunikacji miejskiej. Wszystkie rowery miejskie elektryczne to znakomita inwestycja na długie lata. Dodatkowo, prezentowane rowery miejskie Kross, damskie oraz męskie, posiadają klasyczny bagażnik, który znacznie ułatwi codzienną jazdę z zakupami czy torbami. Rower damski miejski elektryczny to rewelacyjna koncepcja dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie przemieścić się z punktu A do punktu B. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a zapewniamy, że każdy rower miejski damski elektryczny oraz propozycje dla panów spełnią najważniejsze oczekiwania i okażą się trafem w dziesiątkę! Nasz rower miejski KTM oraz Kross to najlepszy wybór dostosowany zarówno pod męski, jak i damski gust.

Dlaczego elektryczny rower miejski Kross jest uniwersalny?

Zastanawiasz się, jaki rower kupić sobie lub swojemu dziecku? Jedną z ciekawszych propozycji jest elektryczny rower miejski Kross. Dlaczego? Rowery miejskie – damskie oraz męskie – powinny jednocześnie być praktyczne, stylowe oraz bezpieczne. Dokładnie takie są m.in. rowery Kross. To właśnie ich modele uznawane są za uniwersalne. Damskie i męskie, miejskie rowery Kross są, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone do jazdy po mieście. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je na innym terenie. Jest to zasługą wytrzymałej, niełamliwej ramy, a także lekkiej konstrukcji oraz doskonałych hamulców, które posiada każdy rower Kross miejski. Zarówno model damski, jak i męski, jest odporny na wstrząsy, dzięki czemu jazda nim jest niezwykle komfortowa. Dodatkowo miejski rower elektryczny Kross wyposażony jest w wydajny silnik, który pozwoli nabrać sił podczas dłuższej przejażdżki. Można go więc stosować na krótkie wyjazdy, jak i te sięgające nawet kilkudziesięciu kilometrów. Kross to rower elektryczny damski oraz męski, który można spokojnie uznać za najlepszy miejski model pod względem uniwersalności. Nie zawiedzie w żadnym przypadku! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rowery miejskie Kross czekają na swoich właścicieli.