Promocje

Usługi serwisowe

Serwis rowerów elektrycznych – Wrocław

Posiadasz dobrej jakości rower, jednak z jakiegoś powodu przestał on spełniać swoje zadanie? Pojawił się problem z hamulcami, kołami czy ramą? A może zamontowana w rowerze elektronika zaczęła szwankować? Bez obaw. W Remar Sport możesz szybko, tanio i skutecznie naprawić swój sprzęt. Swoim Klientom oferujemy kompletny serwis rowerów elektrycznych, począwszy od wymiany podstawowych komponentów, aż po modernizowanie sprzętu wedle ich uwag. W Remar Sport zależy nam na trwałości naprawionych rowerów, dlatego wykorzystujemy oryginalne części od światowej klasy producentów. Odwiedź nasz serwis rowerowy we Wrocławiu i na nowo ciesz się dobrej jakości sprzętem.

Serwis nart biegowych i sprzętu snowboardowego we Wrocławiu

Szykujesz się na zimowy wyjazd w góry? Po przeglądzie sprzętu okazało się, że któryś z nich nie jest do końca sprawny? Nie rezygnuj z wczasów! Odwiedź Remar Sport, gdzie dokładnie przejrzymy Twój zimowy sprzęt sportowy oraz naprawimy wszelkie usterki. Prowadzimy kompletny serwis snowboardowy, w ramach którego reperujemy, odnawiamy i zabezpieczamy deski. Co więcej, oferujemy także serwis nart — biegowych, zjazdowych, długich, krótkich i każdych innych. Nie rezygnuj więc ze swoich zimowych wakacji. Przyjedź do naszego serwisu we Wrocławiu, a zajmiemy się Twoim sprzętem sportowym.

Serwis we Wrocławiu – oddaj swoje narty, rower elektryczny bądź deskę do snowboardu

Twoje narty, rower elektryczny oraz deska do snowboardu zasługują na najlepszą opiekę, a nasz serwis z Wrocławia zadba o nie w pełni. Oferujemy kompleksową naprawę sprzętów, bowiem wiemy, że bez specjalistycznej wiedzy czasami ciężko naprawić coś samemu. Interesuje Cię serwis rowerowy? Nie ma sprawy. Zajmiemy się naprawą układu elektrycznego czy wymianą komponentów w Twoim rowerze. Dzięki naszej fachowej wiedzy Twój jednośladowiec wróci do życia! Szukasz serwisu nart? W Remar Sport wykonujemy ostrzenie krawędzi, konserwację lub pełen przegląd zimowego sprzętu. Twoje narty po wizycie u nas będą gotowe na stok i zagwarantują bezpieczne zjazdy. Jeśli jesteś fanem zimowych szaleństw na snowboardzie, nasz serwis snowboardowy może okazać się niezbędny – i w tym wypadku przeprowadzimy profesjonalne ostrzenie krawędzi, a do tego wykonamy wszelkie naprawy, które mogą być potrzebne. Twój sprzęt u nas zostanie przygotowany na kolejne zimowe przygody. Zachęcamy do kontaktu!

deska snowboardowa.jpg
rower elektryczny.jpg