Promocje

Raven Rasta 154cm

Wyprzedaż!
cena:

549,00 zł

Snowboard Raven Rasta 154cm

Więcej szczegółów

Poleć ten produkt znajomym:

Specyfikacja:

  • Sidewall/Sandwich: zapewnia doskonałe przenoszenie reakcji snowboardzisty na krawędzie deski
  • Rocker (Camber profile)
  • X - Carbon stripes (skrzyżowane pasy carbonu)
  • Twin shape
  • Pełny rdzeń drewniany tip-to-tail
  • Ślizg tłoczony: Extruded IS4400 - wysoka gęstość molowa ślizgu zapewnia bardzo dużą szybkość, przy zachowaniu wszystkich zalet ślizgu tłoczonego, tj. ślizg doskonale absorbuje smar i bardzo długo go na sobie utrzymuje - nie wymaga częstego smarowania
  • Przeznaczenie: początkujący-średniozaawansowani
Deska robiona w 100% ręcznie jak deski z najwyższej półki, łącznie z procesem wykańczania sidewalla i lakierowania. 

 

Jeżeli szukasz uniwersalnego snowboardu do Freestyle to Rasta jest najlepszym wyborem. Świetnie sprawdza się w parku  oraz doskonale trzyma krawędź, co w deskach opartych na rockerze jest rzadkością. To jedna z najlepszych desek na rynku w tej klasie cenowej. 
Rasta to obok modelu Element najbardziej zaawansowana deska w kolekcji Raven 2012/2013. Deska ta posiada skrzyżowane pasy włókna węglowego pod topolowym rdzeniem, dające solidnego popa i zwiększające tłumienie drgań. W połączeniu z nieco szerszą talią zapewnia stabilność przy większych prędkościach nawet jeśli zdecydujesz się na nieco krótszą deskę. Deska Rasta posiada nie tylko idealnie symetryczny kształt oraz flex, który doskonale sprawdzi się w parku, przy lądowaniu z hopek zarówno na regular jak i switch. Jeżeli myślenie o hopach sprawia, że wszystkie inne sprawy schodzą na dalszy plan to znaczy, że deska stworzona została dla Ciebie. 
Oparta na pełnym rdzeniu drewnianym (a nie piankowo-drewnianym "klinie drewnianym") z zaawansowaną geometrią krawędzi ciętej po 3 łukach.W tym przedziale cenowym żadna deska kolekcyjna nie może równać się zaawansowaniem technologicznym do desek Raven.

Wspaniałą rekomendacją Raven Boards jest jest profesjonalny, młody team (w Polsce m.in. Aleksandra von Engel i Bartosz Górczyk), którego riderki startują w prestiżowych zawodach osiągając wysokie lokaty (np. Mistrzostwo Polski juniorów w SlopeStyle, III miejsce w kategorii seniorów w tych samych mistrzostwach czy III miejsce w Volcom Peanut Butter Rail Jam).

 

Sprzęt może nosić ślady magazynowania (ryski, zadrapania itp.). W cenie możliwość posmarowania deski na gorąco.

Polecamy produkty z tej kategorii: