Promocje

HEAD i.Supershape Magnum

Obniżka!
cena: 2 799,00 zł

2 299,00 zł

HEAD i.Supershape Magnum 163cm

Więcej szczegółów

Poleć ten produkt znajomym:

SZYBKIE, LECZ POSŁUSZNE. IDEALNY PROMIEŃ DO DYNAMICZNYCH SKRĘTÓW. DLA NARCIARZY SPĘDZAJĄCYCH CAŁY DZIEŃ NA PRZYGOTOWANYM STOKU.

Dzięki talii o średniej szerokości bardzo wszechstronne, zwłaszcza w miękkim śniegu. Wyposażone w konstrukcję Worldcup Sandwich, KERS, Technologię Intelligence i naszą najnowszą technologię ERA 3.OS

Technologie:

 • KERS
 • ERA 3.0 S
 • Ślizg UHM C, struktura Race
 • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap
 • Speed Rocker
 • Sugerowane wiązania: HEAD PRX 12 S
 

 

  
Grupa docelowaDoskonali narciarze
TerenPrzygotowana trasa
Styl jazdyDoskonała technika
Długości149/156/163/170/177
  
DługośćShovelWaistTailsRadius
1771297310714,2
1701287210613,1
1631277110512,0
1561267110510,9
149125701049,9

ERA 3.0 S

Linia Supershape została tak nazwana ponieważ od samego początku posiadała "Supershape", czyli była perfekcyjnie ukształtowana.

Teraz linię Supershape wyposażono dodatkowo w technologię ERA 3.0 S

Ta uniwersalna narta o charakterze sportowym, projektowana dzięki inspiracjom i innowacjom w narciarstwie zawodniczym została teraz wyposażona w Rocker, Progresywny Promień i Przyspieszenie, czyli technologię ERA 3.0 S.

Unikalna konstrukcja V-Shape to nie tylko nowa narta, to totalnie nowe odczucie podczas jazdy.

Nowy Supershape z technologią ERA 3.0 S to kombinacja carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich. Te cechy oraz połączenie 10% Rockera z 90% Camberem zrobią wrażenie na narciarzach, niezależnie od poziomu umiejętności. Dodatkowo warstwa Inteligentnych włókien zapewnia moc, kontrolę i szybszą reakcję na impulsy skrętne.


KERS

Kinetic Energy Recovery System
 
 • EXTRA DOŁADOWANIE

  Technologia KERS działa jak turbosprężarka. Dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnienie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu.

  Efekt: doładowanie katapultujące narciarza w następny skręt. Dokładnie tak samo kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość. Technologia HEAD KERS jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem.

 • JAK TO DZIAŁA?

  Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu. W tym momencie aktywny microchip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty. Tył narty natychmiast sztywnieje zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.

 • ZAPLECZE TECHNICZNE

  Technologia HEAD KERS jest ewolucją idei stojącej za technologią HEAD Intelligence. W przeciwieństwie do Intelligence, KERS nie wpływa na sztywność poprzeczną narty, ale dodatkowo wzmacnia jej elastyczność wzdłużną. Ponadto technologia KERS oparta jest na zupełnie nowym chipie zdolnym do kumulowania energii oraz przechowywania jej aż do właściwego momentu.

 • Włókna piezoelektryczne przekształcają energie kinetyczną w energię elektryczną, która jest magazynowana w zatopionym w narcie chipie. Energia elektryczna jest natychmiastowo uwalniana do odpowiednich części narty wskazywanych przez specjalne czujniki. Uwolnienie energii w odpowiednim czasie jest automatycznie kontrolowane i skoordynowane. W zależności od sztywności poszczególnych modeli nart, czujniki są wcześniej programowane: im bardziej agresywna ma być narta, tym sztywniejsza stanie się jej tylna część.

Polecamy produkty z tej kategorii: