Promocje

Zestaw lamp rowerowych Mactronic SOLIS, zestaw

cena:

149,00 zł

Zestaw lamp rowerowych Mactronic Solis

Więcej szczegółów

Poleć ten produkt znajomym:
Kompaktowy zestaw lamp rowerowych MACTRONIC SOLIS. Niezwykle poręczny i łatwy w obsłudze zestaw dwóch lamp rowerowych przedniej i tylnej. Ogromną zaletą obu lampek jest ich waga, rozmiar i możliwość błyskawicznego montażu/demontażu z roweru.

Przednia lampka z obudowa w kolorze czarnym, dzięki 3 wattowej diodzie emituje światło o mocy aż 150 lumenów co pozwala na bezproblemowy zasięg do 50 metrów przed rowerem. Oprócz ultrakompaktowych rozmiarów, charakteryzuje się możliwością bezpośredniego ładowania z gniazda USB. Nie potrzebujesz do tego żadnych kabli, wystarczy zsunąć z tyłu lampki gumowe zabezpieczenie i wsunąć końcówkę do portu USB. Lampa posiada wbudowany wskaźnik stanu akumulatora oraz 4 tryby pracy (100% 2h, 66% 4h, 33% 9h, migające 18h).
 
 
 
Lampka tylna emitująca bardzo jasne czerwone światło pracuje w trybie stałym lub pulsacyjnym. Moc światła 7 lumenów. Na uwagę zasługuje niezwykle długi czas pracy – do 120h w trybie pulsacyjnym na powszechnie dostępnym bateriach CR2032 (załączone).

Polecamy produkty z tej kategorii: